Apie asociaciją | Valdymas | Informacija leidėjams | Aktualios nuorodos | Naujienos | Nariai | Veikla | Klausimai
Bendra informacija
Kontaktai
Struktūra
Dokumentai
 
 

Naujienos

NRMLL asociacija išrinko valdybą ir priėmė naujus narius

2013-05-13

    Gegužės 10 dieną, penktadienį, Kėdainiuose įvyko Nacionalinės rajonų ir miestų laikraščių leidėjų asociacijos narių ataskaitinis – rinkiminis susirinkimas. Gausiai susirinkę asociacijos nariai teigiamai įvertino valdybos pirmininkės Vilijos Butkuvienės metinę veiklos ataskaitą, patvirtino 2012 metų finansinę ataskaitą, išrinko naują valdybą, pirmininką, pavaduotojus ir revizorių.

    Valdybos pirmininkė V. Butkuvienė, kalbėdama apie 2012 m. veiklą,  pranešime akcentavo PVM lengvatos įteisinimą ir įtaką dabartinei redakcijų situacijai, santykius su „Lietuvos paštu“,  Spaudos, radijo ir televizijos rėmimo fondo konkursų vertinimo kriterijų skaidrinimą, kritikavo apribotas galimybes dalyvauti valstybės institucijų skelbiamuose viešinimo konkursuose, kai kuriose žiniasklaidos priemonėse formuojamą prieštaringą vietinės spaudos įvaizdį ir t.t. Valdybos pirmininkės pavaduotoja Ramutė Šimukauskaitė atkreipė dėmesį į  SRTRF tarybos formavimą, Etikos komisijos nutarimus. Asociacijos nariai aktyviai dalyvavo diskusijose apie asociacijos veiklos prioritetus. Į leidėjams rūpimus klausimus atsakė susirinkimo viešnia - LR Seimo Švietimo, mokslo  ir kultūros komiteto pirmininkė  Audronė Pitrėnienė.
    Susirinkimas išrinko devynis valdybos narius - V.Butkuvienę, R.Šimukauskaitę, A.Balčiūną, D.Apanavičienę, V.Vitkauskienę, V.Surgautienę, S.Kilkuvienę, N.Šulcienę ir D.Ridiką. Asociacijos valdybos pirmininke išrinkta V. Butkuvienė ( Klaipėdos rajono laikraščio „Banga“ redaktorė), pavaduotojais R. Šimukauskaitė ( Prienų rajono ir Birštono krašto laikraščio „Gyvenimas“ redaktorė) ir A.Balčiūnas (Mažeikių rajono laikraščio „Santarvė“ leidėjas), o revizore V.Liukaitienė (Jonavos rajono laikraščio "naujienos" vyr. redaktorė).
    Naujoji valdyba apsvarstė  ir pritarė UAB „VVARF,“ , leidžiančios laikraščius „Plungė“ ir „Telšių žinios“, prašymui tapti asociacijos nariu. Šiuo metu asociacija vienija 31 regioninių ir vietinių laikraščių leidėją.

atgal

Aktualijos

Kitas požiūris
2016-12-19

Ar tikrai spauda išnyks 2037 metų gruodžio 6 dieną, sekmadienį, 18 valandą?..

Šie metai laikraščio „Utenos diena“ kolektyvui buvo išskirtiniai. Pirmiausia, dėl to, kad pavyko tiesiogiai laimėti bent kelis regioninei žiniasklaidai skirtus konkursus. Vadinasi, mes mokame, galime ir netgi privalome varžytis. Mes galime parengti puikiai ekspertų vertinamus žurnalistinius kūrinius, be priekaištų paruošti pakankamai sudėtingus dokumentus ir viską teisingai pateikti per viešųjų pirkimų sistemas. Todėl, kai gavome pasiūlymą sudalyvauti regioninės žiniasklaidos konferencijoje Maskvoje nedvejodami sutikome. Ir žinote, mes galime ne tik paklausyti ką kalba kolegos iš Rusijos, Švedijos, Lenkijos, Belgijos, Didžiosios Britanijos, Graikijos regioninės žiniasklaidos, bet ir pasidalinti savo įžvalgomis. Taigi apie viską tik sugrįžus iš Maskvos.
 

Plačiau
© 2006, . Visos teisės saugomos.