Apie asociaciją | Valdymas | Informacija leidėjams | Aktualios nuorodos | Naujienos | Nariai | Veikla | Klausimai
Bendra informacija
Kontaktai
Struktūra
Dokumentai
 
 

Naujienos

Lietuvos žurnalistikos centras kviečia į studijas

2013-10-31

     2013 m. lapkričio 8 d. Lietuvos žurnalistikos centre prasidės žurnalistikos ir ryšių su visuomene profesinės studijos. Kasmet 100 akademinių val. trukmės mokymus, orientuotus į žiniasklaidos lauke būtinų praktinių įgūdžių lavinimą, renkasi įvairių organizacijų atstovai spaudai, komunikacijos vadovai, institucijų viešųjų ryšių specialistai, kitų sričių ekspertai, norintys įgyti žurnalistinio darbo žinių. Mokymai naudingi ir tiems, kurių planuose profesijos ar studijų krypties keitimas.

     Šiais metais Lietuvos žurnalistikos centras siūlo naujovę – naujienų vadybos profesinių studijų programą. Jos pagrindas – įtakos komunikacijos ir retorikos, žiniasklaidos ir medijų vadybos bei teisės ir politologijos disciplinos. Šių sričių žinios padės ugdyti viešojo kalbėjimo įgūdžius, lyderio savybes, įgyti autoritetą, kūrybiškai ir profesionaliai elgtis visose naujienų vadybos ir gamybos situacijose.

    Sekmadieninė žurnalistikos mokykla – 30 akademinių valandų žurnalistikos profesijos pagrindų ciklas moksleiviams – pritraukia ne tik Vilniaus, bet ir kitų Lietuvos mokslų jaunimą. Susidomėjusieji Lietuvos žurnalistikos centre įgyja pirmąją savarankiško mokymosi patirtį, išbando jėgas atlikdami praktinius žurnalistikos darbus, taip pat sužino apie studijas Vilniaus universiteto Komunikacijos fakultete.

   Siūlomų programų aprašymus ir elektronines registracijos į studijas anketas galite rasti Lietuvos žurnalistikos centro interneto svetainėje. Registracija vyks iki 2013 m. lapkričio 4 d. Lapkričio 6–7 d. bus sudaromos mokymo paslaugų sutartys.

    Lietuvos žurnalistikos centras buvo įsteigtas Atviros Lietuvos fondo 1995 m. Gerai žinomas centro indėlis kuriant Žurnalistų ir leidėjų profesinės etikos kodeksą, organizuojant konferencijas, seminarus ir tyrimus. Centrui vadovavo žurnalistas Laimonas Tapinas, viešųjų ryšių konsultantė Renita Paleckienė, Vilniaus universiteto Komunikacijos fakulteto docentas Deimantas Jastramskis.

atgal

Aktualijos

Kitas požiūris
2016-12-19

Ar tikrai spauda išnyks 2037 metų gruodžio 6 dieną, sekmadienį, 18 valandą?..

Šie metai laikraščio „Utenos diena“ kolektyvui buvo išskirtiniai. Pirmiausia, dėl to, kad pavyko tiesiogiai laimėti bent kelis regioninei žiniasklaidai skirtus konkursus. Vadinasi, mes mokame, galime ir netgi privalome varžytis. Mes galime parengti puikiai ekspertų vertinamus žurnalistinius kūrinius, be priekaištų paruošti pakankamai sudėtingus dokumentus ir viską teisingai pateikti per viešųjų pirkimų sistemas. Todėl, kai gavome pasiūlymą sudalyvauti regioninės žiniasklaidos konferencijoje Maskvoje nedvejodami sutikome. Ir žinote, mes galime ne tik paklausyti ką kalba kolegos iš Rusijos, Švedijos, Lenkijos, Belgijos, Didžiosios Britanijos, Graikijos regioninės žiniasklaidos, bet ir pasidalinti savo įžvalgomis. Taigi apie viską tik sugrįžus iš Maskvos.
 

Plačiau
© 2006, . Visos teisės saugomos.