Apie asociaciją | Valdymas | Informacija leidėjams | Aktualios nuorodos | Naujienos | Nariai | Veikla | Klausimai
Bendra informacija
Kontaktai
Struktūra
Dokumentai
 
 

Naujienos

Kultūros bendruomenės apdovanojimuose - pretendentai ir iš mūsų asociacijos

2013-11-15

 Anykščių kultūros centre lapkričio 29 d. iškilmingoje ceremonijoje  bus įteikti  didžiausios šalies kultūrinės bendruomenės – Lietuvos kultūros centrų asociacijos apdovanojimai „Auksinis feniksas“. Tarp pretendentų – ir mūsų asociacijos atstovai.

     „Auksinis feniksas“- tai svarbiausias Lietuvos kultūros centrų asociacijos ir vienas reikšmingiausių visos šalies  apdovanojimų kultūros srityje. Šio apdovanojimo tikslas -  pagerbti fizinius ar juridinius asmenis, svariausiai nusipelniusius šalies kultūros kūrimui, plėtrai, perdavimui, saugojimui bei kultūros centrų sistemos vystymuisi, tobulinimui ir viešinimui.
   „Auksiniai feniksai“ bus įteikti  „Geriausiam metų kultūros centro vadovui“; „Geriausiam metų kultūros ir meno kūrėjui“; „Geriausiam metų kultūros centro partneriui“;  „Metų kultūros mecenatui ar rėmėjui“ ir  „Metų kultūros politikui“.
    Tarp vienuolikos pretendentų nominacijoje „Geriausias metų kultūros centro partneris“  yra ir Nacionalinės rajonų ir miestų laikraščių leidėjų asociacijos nariai:  Klaipėdos rajono laikraščio „Banga“ redaktorė Vilija Butkuvienė, Jonavos rajono laikraštis „Naujienos“, UAB „Gimtasis Rokiškis. 
     Pernai šie garbingi apdovanojimai, švenčiant Lietuvos kultūros centrų asociacijos veiklos dešimtmetį, pirmą kartą iškilmingai buvo įteikti Vilniaus Rotušėje. Nuo šių metų iškilminga  garbaus apdovanojimo įteikimo ceremonija „keliaus“ po Lietuvą, o kas penki metai  sugrįš į šalies sostinę Vilnių.

 

 

atgal

Aktualijos

Kitas požiūris
2016-12-19

Ar tikrai spauda išnyks 2037 metų gruodžio 6 dieną, sekmadienį, 18 valandą?..

Šie metai laikraščio „Utenos diena“ kolektyvui buvo išskirtiniai. Pirmiausia, dėl to, kad pavyko tiesiogiai laimėti bent kelis regioninei žiniasklaidai skirtus konkursus. Vadinasi, mes mokame, galime ir netgi privalome varžytis. Mes galime parengti puikiai ekspertų vertinamus žurnalistinius kūrinius, be priekaištų paruošti pakankamai sudėtingus dokumentus ir viską teisingai pateikti per viešųjų pirkimų sistemas. Todėl, kai gavome pasiūlymą sudalyvauti regioninės žiniasklaidos konferencijoje Maskvoje nedvejodami sutikome. Ir žinote, mes galime ne tik paklausyti ką kalba kolegos iš Rusijos, Švedijos, Lenkijos, Belgijos, Didžiosios Britanijos, Graikijos regioninės žiniasklaidos, bet ir pasidalinti savo įžvalgomis. Taigi apie viską tik sugrįžus iš Maskvos.
 

Plačiau
© 2006, . Visos teisės saugomos.