Apie asociaciją | Valdymas | Informacija leidėjams | Aktualios nuorodos | Naujienos | Nariai | Veikla | Klausimai
Bendra informacija
Kontaktai
Struktūra
Dokumentai
 
 

Naujienos

Žurnalistai ir leidėjai atnaujino žinias apie savo profesijos garantijas, procesines teises ir pareigas

2014-02-07

   Vasario 6 dieną  Palangoje vyko bendri   Nacionalinės rajonų ir miestų laikraščių leidėjų asociacijos,   Lietuvos advokatūros, Lietuvos žurnalistų sąjungos,  ir Nacionalinės teismų administracijos organizuojami mokymai „Profesija – žurnalistas. Procesinės teisės ir pareigos“.

    

Mokymuose pranešimą „Profesinės paslapties institutas: advokatų ir žurnalistų garantijų lyginamoji apžvalga“ skaitė Lietuvos advokatūros Advokatų tarybos pirmininko pavaduotoja Liudvika Meškauskaitė. LR generalinės prokuratūros organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo departamento prokuroras Justas Laucius visuomenės informavimo priemonių dalyvius supažindino su prokuroro požiūriu ikiteisminiame tyrime. Advokatas Mindaugas Dūda žurnalistams papasakojo apie jų procesines teises ir pareigas, teisėsaugai vykdant procesinius veiksmus.

Renginyje pranešimus taip pat skaitė Klaipėdos miesto apylinkės teismo teisėjas Raimondas Dilys, Advokatų kontoros „Žlioba ir Žlioba“ advokatas Dainius Žiedas,  Lietuvos žurnalistų sąjungos pirmininkas Dainius Radzevičius.

 Mokymų dalyviai turėjo galimybę ne tik išklausyti lektorių pranešimus, bet ir išgirsti teisinių procesų praktinius pavyzdžius is kolegų. Mokymuose Palangoje laikraščio „Šilutės naujienos“ komercijos direktorius Sigitas Grinčinaitis pasakojo apie savo teisinių procesų patirtį, o prieš savaitę vykusiuose analogiškuose mokymuose Vilniuje savo patirtimi dalijosi laikraščio „Anykšta“ direktorė-vyriausioji redaktorė Gražina Šmigelskienė ir laikraščio „Alytaus naujienos“ redaktorius Romas Burba.

NRMLLA informacija

atgal

Aktualijos

Kitas požiūris
2016-12-19

Ar tikrai spauda išnyks 2037 metų gruodžio 6 dieną, sekmadienį, 18 valandą?..

Šie metai laikraščio „Utenos diena“ kolektyvui buvo išskirtiniai. Pirmiausia, dėl to, kad pavyko tiesiogiai laimėti bent kelis regioninei žiniasklaidai skirtus konkursus. Vadinasi, mes mokame, galime ir netgi privalome varžytis. Mes galime parengti puikiai ekspertų vertinamus žurnalistinius kūrinius, be priekaištų paruošti pakankamai sudėtingus dokumentus ir viską teisingai pateikti per viešųjų pirkimų sistemas. Todėl, kai gavome pasiūlymą sudalyvauti regioninės žiniasklaidos konferencijoje Maskvoje nedvejodami sutikome. Ir žinote, mes galime ne tik paklausyti ką kalba kolegos iš Rusijos, Švedijos, Lenkijos, Belgijos, Didžiosios Britanijos, Graikijos regioninės žiniasklaidos, bet ir pasidalinti savo įžvalgomis. Taigi apie viską tik sugrįžus iš Maskvos.
 

Plačiau
© 2006, . Visos teisės saugomos.