Apie asociaciją | Valdymas | Informacija leidėjams | Aktualios nuorodos | Naujienos | Nariai | Veikla | Klausimai
Bendra informacija
Kontaktai
Struktūra
Dokumentai
 
 

Naujienos

Žurnalistai ir leidėjai atnaujino žinias apie savo profesijos garantijas, procesines teises ir pareigas

2014-02-07

   Vasario 6 dieną  Palangoje vyko bendri   Nacionalinės rajonų ir miestų laikraščių leidėjų asociacijos,   Lietuvos advokatūros, Lietuvos žurnalistų sąjungos,  ir Nacionalinės teismų administracijos organizuojami mokymai „Profesija – žurnalistas. Procesinės teisės ir pareigos“.

    

Mokymuose pranešimą „Profesinės paslapties institutas: advokatų ir žurnalistų garantijų lyginamoji apžvalga“ skaitė Lietuvos advokatūros Advokatų tarybos pirmininko pavaduotoja Liudvika Meškauskaitė. LR generalinės prokuratūros organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo departamento prokuroras Justas Laucius visuomenės informavimo priemonių dalyvius supažindino su prokuroro požiūriu ikiteisminiame tyrime. Advokatas Mindaugas Dūda žurnalistams papasakojo apie jų procesines teises ir pareigas, teisėsaugai vykdant procesinius veiksmus.

Renginyje pranešimus taip pat skaitė Klaipėdos miesto apylinkės teismo teisėjas Raimondas Dilys, Advokatų kontoros „Žlioba ir Žlioba“ advokatas Dainius Žiedas,  Lietuvos žurnalistų sąjungos pirmininkas Dainius Radzevičius.

 Mokymų dalyviai turėjo galimybę ne tik išklausyti lektorių pranešimus, bet ir išgirsti teisinių procesų praktinius pavyzdžius is kolegų. Mokymuose Palangoje laikraščio „Šilutės naujienos“ komercijos direktorius Sigitas Grinčinaitis pasakojo apie savo teisinių procesų patirtį, o prieš savaitę vykusiuose analogiškuose mokymuose Vilniuje savo patirtimi dalijosi laikraščio „Anykšta“ direktorė-vyriausioji redaktorė Gražina Šmigelskienė ir laikraščio „Alytaus naujienos“ redaktorius Romas Burba.

NRMLLA informacija

atgal

Aktualijos

KONKURSO „EUROPOS SĄJUNGOS INVESTICIJŲ EFEKTYVUMAS LIETUVOS EKONOMIKAI IR VISUOMENEI“
2017-12-05

 Kviečiame asociacijos narius dalyvauti konkurse.

Plačiau
© 2006, . Visos teisės saugomos.