Apie asociaciją | Valdymas | Informacija leidėjams | Aktualios nuorodos | Naujienos | Nariai | Veikla | Klausimai
Bendra informacija
Kontaktai
Struktūra
Dokumentai
 
 

Naujienos

Dalyvaujame

2009-10-02

Europos Komisijos atstovybė ir Europos Parlamento Informacijos biuras  spalio 1-2 dienomis Klaipėdoje jau penktą kartą organizavo metinę Europos Sąjungos (ES) informacijos tinklo konferenciją.
Konferencijos tikslas – aptarti komunikacijos iššūkius ir galimybes ekonominio sunkmečio laikotarpiu bei sustiprinti šalies institucijų ir organizacijų bendradarbiavimą, informuojant piliečius Europos Sąjungos klausimais. Antroji konferencijos dalis buvo skirta susipažinti su naujoviškomis Web 2.0 priemonėmis (socialiniais internetiniais tinklais, tinklaraščiais ir kt.) ir jų veiksmingu pritaikymu ES informacijos tinklų kasdieninėje veikloje.
Konferencijoje dalyvavo ES informacinių tinklų nariai ir komunikacijos, ryšių su visuomene skyrių atstovai iš valstybės institucijų ir kitų organizacijų (apie 130 dalyvių). Renginio dalyviai ne tik klausėsi pranešimų, bet ir dalyvavo diskusijose, darbo grupėse, dalinosi patirtimi. Mūsų asociaciją atstovavo valdybos pirmininkės pavaduotoja, „Bangos“ redaktorė Vilija Butkuvienė. Ji skaitė pranešimą ir dalyvavo diskusijoje „Komunikacijos strategija sunkmečiu: iššūkiai ir galimybės Europai Lietuvoje“.  

atgal

Aktualijos

Kitas požiūris
2016-12-19

Ar tikrai spauda išnyks 2037 metų gruodžio 6 dieną, sekmadienį, 18 valandą?..

Šie metai laikraščio „Utenos diena“ kolektyvui buvo išskirtiniai. Pirmiausia, dėl to, kad pavyko tiesiogiai laimėti bent kelis regioninei žiniasklaidai skirtus konkursus. Vadinasi, mes mokame, galime ir netgi privalome varžytis. Mes galime parengti puikiai ekspertų vertinamus žurnalistinius kūrinius, be priekaištų paruošti pakankamai sudėtingus dokumentus ir viską teisingai pateikti per viešųjų pirkimų sistemas. Todėl, kai gavome pasiūlymą sudalyvauti regioninės žiniasklaidos konferencijoje Maskvoje nedvejodami sutikome. Ir žinote, mes galime ne tik paklausyti ką kalba kolegos iš Rusijos, Švedijos, Lenkijos, Belgijos, Didžiosios Britanijos, Graikijos regioninės žiniasklaidos, bet ir pasidalinti savo įžvalgomis. Taigi apie viską tik sugrįžus iš Maskvos.
 

Plačiau
© 2006, . Visos teisės saugomos.