Apie asociaciją | Valdymas | Informacija leidėjams | Aktualios nuorodos | Naujienos | Nariai | Veikla | Klausimai
Bendra informacija
Kontaktai
Struktūra
Dokumentai
 
 

Naujienos

atgal”Vakarų spaustuvės” idėją lydėjo sėkmė

2007-08-25

“Nmedia 2007 – pirmieji Lietuvoje žurnalistų ir žiniasklaidos priemonių apdovanojimai už novatorišką požiūrį ir įgyvendintas naujas idėjas profesinėje veikloje buvo sėkmingi Vakarų Lietuvos leidėjų idėjai įkurti rajonų  ir miestų laikraščių spaustuvę Kretingoje.

Novatoriškiausio vadovo nominaciją minėtuose apdovanojimuose gruodžio 14 d. Vilniuje Mažajame dramos teatre vykusioje iškilmingoje ceremonijoje pelnė  UAB“Vakarų spaustuvė” valdybos pirmininkė, Kretingos rajono laikraščio “Pajūrio naujienos” leidėja Vitalija Vitkauskienė.

-  Apdovanojimu dalinuosi su visa Vakarų Lietuvos komanda : Klaipėdos rajono laikraščiu “Banga”, Šilutės rajono “Pamariu”, Mažeikių rajono “Santarve”, Skuodo rajono”Mūsų žodžiu”, Plungės rajono “Plunge”, Telšių rajono ”Telšių žiniomis”, spaustuvės darbuotojais. Minėtų laikraščių leidėjai aktyviai palaikė idėją, kad pajūrio regione reikalinga dar viena spaustuvė.Dabar ir kiti kolegos turi pasirinkimą, kur spausdintis : Klaipėdoje ar Kretingoje. Tai teigiamai veikia rinką ir laikraščių kokybę. Vakarų Lietuvos leidėjų  kooperacija yra pozityvus  ilgai brandintos ir nelengvai, bet sėkmingai įgyvendintos idėjos pavyzdys,– atsiimdama nominaciją kalbėjo V.Vitkauskienė.

Pirmuosius novatoriškos žiniasklaidos apdovanojimus organizavo Lietuvos žurnalistų sąjunga ir  UAB„Nokia Lietuva“. Prie konkurso rengimo taip pat prisidėjo ir Nacionaline miestų ir rajonų laikraščių leidėjų asociacija., Lietuvos radijo ir televizijos asociacija,

Nacionaline žurnalistų kūrėjų asociacija, Regioninių televizijų asociacija, Lietuvos periodinės spaudos leidėjų asociacija.

Kiekvienam apdovanotajam, kurių buvo 12, įteiktas nominacijos diplomas, naujausias Nokia N95 8 GB telefonas ir specialiai sukurta statulėlė. Pristatydamas “Nmedia” apdovanojimų idėją Žurnalistų sąjungos pirmininkas Dainius Radzevičius vylėsi, jog Lietuvos žiniasklaidoje  pagaliau turi ateiti laikas ne tik griovimui, bet ir kūrybai, ne tik konkurencijai, bet ir iniciatyvų vienybei. Iškilmingoje nominacijų įteikimo ceremonijoje  dalyvavę Latvijos ir Estijos žurnalistų sąjungų atstovai kalbėjo, jog tokia šventė jiems labai patiko ir įkvėpė kažką panašaus organizuoti savo šalyse.

Vilija BUTKUVIENĖ

atgal

Aktualijos

KONKURSO „EUROPOS SĄJUNGOS INVESTICIJŲ EFEKTYVUMAS LIETUVOS EKONOMIKAI IR VISUOMENEI“
2017-12-05

 Kviečiame asociacijos narius dalyvauti konkurse.

Plačiau
© 2006, . Visos teisės saugomos.