Apie asociaciją | Valdymas | Informacija leidėjams | Aktualios nuorodos | Naujienos | Nariai | Veikla | Klausimai
Bendra informacija
Kontaktai
Struktūra
Dokumentai
 
 

Naujienos

Prenumeratos pristatymo įkainiai 2010 metams nedidės

2009-10-26

Penktadienį asociacijos valdyba buvo AB „Lietuvos paštas“ pakviesta ir dalyvavo pasitarime dėl 2010 metų  periodinių leidinių prenumeratos tarifų apdorojimo klausimų. Susitikime dalyvavo mūsų asociacijos valdybos nariai, Susisiekimo ministro patarėjas P.Jankauskas, AB „Lietuvos paštas“ generalinis direktorius A.Urbonas, pardavimų direktorius T.Jučas ir kiti atsakingi darbuotojai. Prisistatydamas naujasis generalinis direktorius pabrėžė, kad vienas iš jo formuojamų darbinių tikslų – bendradarbiavimas  su mūsų asociacija ir kvietė kurti abipusius verslo santykius. Mūsų asociacijos valdybos narė V.Butkuvienė sveikino tokį požiūrį, nes vadinamoji „socialinė paslauga“ ( taip anksčiau buvo įvardinamas laikraščių prenumeratos pristatymas į kaimo vietoves)  neigiamai veikė ne tik leidėjus ir skaitytojus, bet gerokai sumenkino paštininkų bei pačio pašto  įvaizdį ir  prestižą. 
Apie kitas problemas ir pasiūlymus paštui taip pat kalbėjo valdybos nariai D. Apanavičienė, A.Balčiūnas. Susitikimas praėjo konstruktyviai diskutuojant.
Generalinis direktorius A. Urbonas konstatavo, kad prenumeratos pristatymo įkainiai 2010 metams nedidėja, o išlieka dabar esančių dydžių. Abi pusės sutarė ateityje glaudžiai bendradarbiauti ir komunikuoti, o generalinis direktorius priėmė  kvietimą dalyvauti ateinančiame mūsų asociacijos  visuotiniame susirinkime, kad galėtume sužinoti pašto strateginius planus ir veiksmus.

 

atgal

Aktualijos

KONKURSO „EUROPOS SĄJUNGOS INVESTICIJŲ EFEKTYVUMAS LIETUVOS EKONOMIKAI IR VISUOMENEI“
2017-12-05

 Kviečiame asociacijos narius dalyvauti konkurse.

Plačiau
© 2006, . Visos teisės saugomos.