Apie asociaciją | Valdymas | Informacija leidėjams | Aktualios nuorodos | Naujienos | Nariai | Veikla | Klausimai
Bendra informacija
Kontaktai
Struktūra
Dokumentai
 
 

Naujienos

atgalMetų žmogaus ir Metų projekto rinkimai Klaipėdos rajone

2010-01-19

„Bangos“ laikraštis ketvirtą kartą surengė metinius „Klaipėdos rajono žmogaus“ ir „Klaipėdos rajono projekto“ rinkimus.
„Bangos“ nominacijų iškilmingo vakaro pagrindinė idėja – skatinti bendruomeniškumą ir parodyti, jog net sunkmečiu gabių vietinių žmonių pastangomis galima sukurti šventinę atmosferą.

Šie rinkimai – tarsi nenutrūkstanti bendrystės gija tarp redakcijos ir skaitytojų, kurie šiemet kaip niekad aktyviai siūlė nominacijų pretendentus ir už juos balsavo. Ketvirtadienio vakarą Gargždų kultūros centre buvo pagerbti skaitytojų išrinktieji – 2009 Metų žmogus Plikių parapijos klebonas, teologijos mokslų daktaras Darius Trijonis ir 2009 Metų projektas Gargždų kultūros centro kamerinės muzikos festivalis „Pavasario gaida“ (direktorė Birutė Oželienė, iniciatorė Šarūnė Petruškevičienė).
„Klaipėdos rajono metų žmogus 2009“ nominantas Plikių parapijos klebonas, teologijos mokslų daktaras Darius Trijonis sulaukė didžiulio ne tik savo parapijos ar rajono skaitytojų palankumo. Žinia apie Metų žmogaus rinkimus pasiekė ir kunigo gimtinę Telšius, ir Klaipėdą, kur jis skaito paskaitas. Tad sulaukta skambučių net iš buvusių D. Trijonio mokytojų, kaimynų, piligriminių kelionių bendrakeleivių.
Nominanto „Klaipėdos rajono metų projektas 2009“ titulą pelnęs Gargždų kultūros centro klasikinės muzikos festivalis „Pavasario gaida“ savo šlovės valandos laukė jau penkerius metus. Ne taip lengva rimtajai muzikai neprasmegti populiariosios muzikos liūne. Ko gero, didžioji „Pavasario gaidos“ pergalė buvo ta, kad festivalis pastaraisiais metais vyko ne tik Gargžduose, bet pasklido po visą rajoną ir net perlipo jo ribas- garsiausius klasikinės muzikos, baleto šokėjus, dainuojamosios poezijos atstovus matė ir atokiausių rajono vietovių žmonės. Pernai pavasarį vykęs festivalis klasikinės muzikos fanus pirmą kartą pakvietė dalyvauti socialinėje akcijoje: nemokamų koncertų žiūrovai pakviesti paaukoti našlaičiais tapusiems dviem paaugliams broliukams. Paaukoti 3 543 litai buvo skirti jų buto skoloms sumokėti.
Renginio vedančioji Vilija Butkuvienė akcentavo, jog nominantų pagerbimo vakaras yra visų rajono žmonių vakaras ir vienintelis vaistas nuo blogybių, nusikaltimų, visų negandų yra meilė. Būtent meilė žmonėms, meilė savo pasirinkimui, savo profesijai nominantams padėjo pelnyti Metų žmogaus ir Metų projekto titulus. Jiems  įteikti stikliniai angelai bei piniginės premijos.
„Bangos“ nominacijų vakare pagerbti ne tik laimėtojai, bet ir 14 pretendentų į Metų žmogaus titulą bei 12 pretendentų į Metų projekto.
Renginio metu paskelbta dar vieną gerą žinią – tęsiamas rajono laikraščio „Banga“ inicijuotas gabiausių rajono abiturientų skatinimo projektas. 5 geriausiai 2010 metais brandos egzaminus išlaikę abiturientai kaip ir pernai bus apdovanoti 1000 Lt premijomis. Jas antrus metus iš eilės sutiko skirti UAB „Mars Lietuva“, nes labai svarbu, kad  gabiausių abiturientų projektas būtų tęsiamas ir šiuo nelengvu metu.
Susirinkusiesiems koncertavo talentingi Gargždų vaikų muzikos mokyklos akordeonistai ir entuziastingas Vėžaičių jaunimo ansamblis „Draugai“, o vakaro svečiai atvėrė savo širdis gerumui ir nestokojo gražių žodžių nominantams, meilių šypsenų vienas kitam.
Visa tai dar kartą paliudijo, kad yra laikas dirbti, yra laikas pastebėti, yra laikas įvertinti ir pagerbti.

atgal

Aktualijos

KONKURSO „EUROPOS SĄJUNGOS INVESTICIJŲ EFEKTYVUMAS LIETUVOS EKONOMIKAI IR VISUOMENEI“
2017-12-05

 Kviečiame asociacijos narius dalyvauti konkurse.

Plačiau
© 2006, . Visos teisės saugomos.