Apie asociaciją | Valdymas | Informacija leidėjams | Aktualios nuorodos | Naujienos | Nariai | Veikla | Klausimai
Bendra informacija
Kontaktai
Struktūra
Dokumentai
 
 

Naujienos

atgalKviečiame paskirti 2 % savo sumokėto pajamų mokesčio asociacijai

2010-02-09

Paramos gavėjo kodas (10 prašymo laukelis): 126353994
Paramos gavėjas (11 prašymo laukelis): NACIONALINĖ RAJONŲ IR MIESTŲ LAIKRAŠČIŲ LEIDĖJŲ ASOCIACIJA
Buveinės adresas (12 prašymo laukelis): VILNIUS, ŠALTŪNŲ G. 35B

Dėkojame Jums už paramą, ji padės mums plėsti savo veiklą.

 

Nacionalinė rajonų ir miestų laikraščių leidėjų asociacijai turi paramos gavėjo statusą. Prašome Jūsų skirti asociacijai paramą - 2 proc. savo sumokėto gyventojų pajamų mokesčio už 2009 m. Tai galite padaryti keliais būdais iki gegužės mėnesio 1 dienos.
Deklaruojantiems elektroniniu būdu:
 Prisijunkite  prie elektroninio deklaravimo sistemos http://deklaravimas.vmi.lt/   per  banką arba galite sudaryti elektroninio deklaravimo sutartis nuvykę į VMI. Dokumentų pildymo šablonai pateikiami specialiu MXFD formatu. Tokius dokumentus galite užpildyti tik naudodami specialią nemokamą programą ABBYY eFormFiller 2.5. Jei jau pildėte metinę pajamų mokesčio deklaraciją iš  savo kompiuterio, reiškia ši programa pas jus yra. Jei dar neturite šios programos, galite parsisiųsti iš Elektroninio deklaravimo sistemos: http://deklaravimas.vmi.lt/   per kairėje puslapio pusėje esančias  Dokumentų formos  atsisiųsti   ABBYY eFormFiller  taip pat ir prašymo FR0512v.1 šablonas (ZIP) (atsisiusti).

Prašymo formą FR0512 išsaugokite savo nauju vardu. Atidarę savo failą užpildykite 1-5 laukelius (įrašykite savo asmens kodą, vardą ir pavardę, adresą, kontaktinę informaciją ), 6-8, 9-12 laukelius (asociacijos duomenys - žiūrėti į puslapio viršų ) ir 16 laukelį (2,00%) .
Pašalinkite papildomą lapą FR0512P (jei paramą skyrėte ne daugiau kaip dviem paramos gavėjams). Išsaugotą kompiuteryje savo pavadinimu failą pateikite per elektroninę deklaravimo sistemą http://deklaravimas.vmi.lt/.
Jei deklaraciją teikiate popieriniu būdu:
Bet kurioje apskričių valstybinėje mokesčių inspekcijoje galite gauti popierines prašymų FR0512 formas. Formą galite atsispausdinti patys ir iš čia: http://www.vmi.lt/formos/pdf/FR0512.pdf 
Ją užpildykite didžiosiomis spausdintinėmis raidėmis, pasirašykite ir atiduokite savo apskrities mokesčių inspekcijos specialistams.

Svarbu: Pusiau ranka, pusiau kompiuteriu užpildytos formos negalioja.
Rašyti tik didžiosiomis spausdintinėmis raidėmis.
Pildant paraišką atsiskaitomoji sąskaita ir kita banko informacija nereikalinga.

atgal

Aktualijos

KONKURSO „EUROPOS SĄJUNGOS INVESTICIJŲ EFEKTYVUMAS LIETUVOS EKONOMIKAI IR VISUOMENEI“
2017-12-05

 Kviečiame asociacijos narius dalyvauti konkurse.

Plačiau
© 2006, . Visos teisės saugomos.