Apie asociaciją | Valdymas | Informacija leidėjams | Aktualios nuorodos | Naujienos | Nariai | Veikla | Klausimai
Bendra informacija
Kontaktai
Struktūra
Dokumentai
 
 

Naujienos

Sudaryta darbo grupė Visuomenės informavimo įstatymo pakeitimo įstatymo projektui parengti

2010-02-22

Seimo valdyba, atsižvelgdama į Seimo Švietimo, mokslo ir kultūros komiteto siūlymą, sudarė darbo grupę Visuomenės informavimo įstatymo pakeitimo įstatymo projektui parengti. Darbo grupėje mūsų  asociacijai atstovauja valdybos pirmininkė Ramutė Šimukauskaitė.

Darbo grupės vadovu paskirtas Valentinas Stundys – Seimo Švietimo, mokslo ir kultūros komiteto pirmininkas. Grupės sudėtis: Sigitas Babilius – Lietuvos radijo ir televizijos asociacijos atstovas; Loreta Graužinienė – Seimo Audito komiteto pirmininkė; Jurgita Iešmantaitė – Lietuvos radijo ir televizijos komisijos administracijos direktoriaus pavaduotoja; Lina Joskaudaitė – Seimo kanceliarijos Švietimo, mokslo ir kultūros komiteto biuro patarėja; Marytė Kontrimaitė – Lietuvos žurnalistų draugijos Centro valdybos pirmininkė; Jurgita Litvinienė – Lietuvos nacionalinio radijo ir televizijos generalinio direktoriaus pavaduotoja; Vitas Matuzas – Seimo narys; Dainius Radzevičius – Lietuvos žurnalistų sąjungos pirmininkas; Paulius Saudargas – Seimo narys; Ramutė Šimukauskaitė – Nacionalinės rajonų ir miestų laikraščių leidėjų asociacijos valdybos pirmininkė; Rimantas Šukys – Lietuvos periodinės spaudos leidėjų asociacijos prezidentas; Laimonas Ubavičius – Kultūros ministerijos Informacinės visuomenės plėtros skyriaus vedėjas; Aistė Žilinskienė – Internetinės žiniasklaidos asociacijos pirmininkė; Vaiva Žukienė – Lietuvos kabelinės televizijos asociacijos prezidentė.
Visuomenės informavimo įstatymo pakeitimo įstatymo projektą darbo grupei pavesta parengti iki 2010 m. gegužės 1 d.

atgal

Aktualijos

Kitas požiūris
2016-12-19

Ar tikrai spauda išnyks 2037 metų gruodžio 6 dieną, sekmadienį, 18 valandą?..

Šie metai laikraščio „Utenos diena“ kolektyvui buvo išskirtiniai. Pirmiausia, dėl to, kad pavyko tiesiogiai laimėti bent kelis regioninei žiniasklaidai skirtus konkursus. Vadinasi, mes mokame, galime ir netgi privalome varžytis. Mes galime parengti puikiai ekspertų vertinamus žurnalistinius kūrinius, be priekaištų paruošti pakankamai sudėtingus dokumentus ir viską teisingai pateikti per viešųjų pirkimų sistemas. Todėl, kai gavome pasiūlymą sudalyvauti regioninės žiniasklaidos konferencijoje Maskvoje nedvejodami sutikome. Ir žinote, mes galime ne tik paklausyti ką kalba kolegos iš Rusijos, Švedijos, Lenkijos, Belgijos, Didžiosios Britanijos, Graikijos regioninės žiniasklaidos, bet ir pasidalinti savo įžvalgomis. Taigi apie viską tik sugrįžus iš Maskvos.
 

Plačiau
© 2006, . Visos teisės saugomos.