Apie asociaciją | Valdymas | Informacija leidėjams | Aktualios nuorodos | Naujienos | Nariai | Veikla | Klausimai
Bendra informacija
Kontaktai
Struktūra
Dokumentai
 
 

Naujienos

atgal„Lietuvos pašto“ padidintiems įkainiams kompensuoti Vyriausybė ketina skirti dvigubai daugiau lėšų

2010-11-24

Ministro pirmininko tarnybos Spaudos tarnyba išplatino pranešimą spaudai

Šiandien Vyriausybė įgaliojo Kultūros ministrą patvirtinti  kompensavimo tvarką, kad kuo greičiau regioninius leidinius pasiektų kompensacija už šiuos metus.

Kartu toliau aktyviai ieškoma būdų ir sprendimų, kaip kompensuoti regioninių laikraščių ir žurnalų leidėjams jų patirtas spaudos pristatymo išlaidas dėl AB „Lietuvos paštas“ padidintų periodinių leidinių pristatymo įkainių 2011 metams.

Padidintiems „Lietuvos pašto“ spaudos įkainiams kompensuoti žadama skirti mažiausiai dvigubai daugiau lėšų nei buvo skiriama ankstesniais metais, kompensacijoms numatant ne mažiau nei 2 mln. litų. Tai šiandien svarstė tarpžinybinis pasitarimas, kurį sukvietė Ministro pirmininko kanclerio pirmasis pavaduotojas Giedrius Kazakevičius. 

Šiemet parama regioninei spaudai kaip ir ankstesniais metais siekė 1 mln. litų.  Klausimas dėl papildomų lėšų skyrimo kompensacijoms dėl kitų metų Vyriausybėje bus sprendžiamas skubos tvarka.  

Taip pat buvo aptarta naujoji kompensavimo tvarka, kurioje numatyta, kad kompensacija faktiškai patiriamoms pristatymo paslaugų išlaidoms iš dalies atlyginti nuo kitų metų būtų išmokama kas pusmetį, o ne kas metai, kaip buvo iki šiol.

 

2010-11-24                                                                                                        
Ministro pirmininko tarnybos Spaudos tarnyba

atgal

Aktualijos

KONKURSO „EUROPOS SĄJUNGOS INVESTICIJŲ EFEKTYVUMAS LIETUVOS EKONOMIKAI IR VISUOMENEI“
2017-12-05

 Kviečiame asociacijos narius dalyvauti konkurse.

Plačiau
© 2006, . Visos teisės saugomos.