Apie asociaciją | Valdymas | Informacija leidėjams | Aktualios nuorodos | Naujienos | Nariai | Veikla | Klausimai
Bendra informacija
Kontaktai
Struktūra
Dokumentai
 
 

Naujienos

DALYVAUJAME: konferencija „Lietuvos tautinis paveldas: dabartis ir perspektyvos“

2010-12-20

      Gruodžio 17 dieną Kaimo reikalų komitetas kartu su Žemės ūkio ministerija Seime organizavo konferenciją „Lietuvos tautinis paveldas: dabartis ir perspektyvos“. Nemaža dalis leidėjų ir žurnalistų, rašančių apie kaimą, yra Agroklubo prie Seimo Kaimo reikalų komiteto nariai, konferencijoje dalyvavo ir asociacijos direktorė Rasa Navickienė.

Konferencijos dalyvius sveikino LR Seimo Pirmininkė Irena Degutienė ir žėmės ūkio ministras Kazys Starkevičius. Konferencijos metu buvo aptartos tradicinių amatų plėtros aktualijos, tautinio paveldo produktų sertifikavimo klausimai. Visi besidomintieji susipažino su šiai veiklai teikiamos paramos galimybėmis. Taip pat vyko Tautinio paveldo produktų – tradicinių maisto gaminių, amatininkų tradicinių dirbinių – pristatymas.
Pirmą kartą buvo premijuojami sėkmingiausiai dirbantys tradiciniai amatininkai, taip pat tradiciniams amatininkams įteikti tautinio paveldo produktų, amatų mokymo programų sertifikatai.

atgal

Aktualijos

Kitas požiūris
2016-12-19

Ar tikrai spauda išnyks 2037 metų gruodžio 6 dieną, sekmadienį, 18 valandą?..

Šie metai laikraščio „Utenos diena“ kolektyvui buvo išskirtiniai. Pirmiausia, dėl to, kad pavyko tiesiogiai laimėti bent kelis regioninei žiniasklaidai skirtus konkursus. Vadinasi, mes mokame, galime ir netgi privalome varžytis. Mes galime parengti puikiai ekspertų vertinamus žurnalistinius kūrinius, be priekaištų paruošti pakankamai sudėtingus dokumentus ir viską teisingai pateikti per viešųjų pirkimų sistemas. Todėl, kai gavome pasiūlymą sudalyvauti regioninės žiniasklaidos konferencijoje Maskvoje nedvejodami sutikome. Ir žinote, mes galime ne tik paklausyti ką kalba kolegos iš Rusijos, Švedijos, Lenkijos, Belgijos, Didžiosios Britanijos, Graikijos regioninės žiniasklaidos, bet ir pasidalinti savo įžvalgomis. Taigi apie viską tik sugrįžus iš Maskvos.
 

Plačiau
© 2006, . Visos teisės saugomos.