Apie asociaciją | Valdymas | Informacija leidėjams | Aktualios nuorodos | Naujienos | Nariai | Veikla | Klausimai
Bendra informacija
Kontaktai
Struktūra
Dokumentai
 
 

Naujienos

Leidėjai susitiko su LR Prezidente

2011-01-07

Regioninių leidinių redaktoriai ketvirtadienį Prezidentūroje susitiko su Lietuvos Respublikos Prezidente Dalia Grybauskaitė.
Atviroje diskusijoje buvo nagrinėjamos regioninei žiniasklaidai kylančios problemos, ieškoma galimų sprendimo būdų.

Valstybės vadovė domėjosi, kaip gyvena regioninė žiniasklaida, kokią įtaką žurnalistų bendruomenei daro mokesčių sistemos pertvarka ir bendra ekonominė padėtis. Susitikimo metu buvo aptartos laikraščių platinimo problemos, susijusi su Lietuvos pašto monopolija, galimybės tobulinti Viešojo informavimo įstatymą, kalbėta apie PVM tarifą ir jo pasėkmes bei valstybės paramą per Spaudos rėmimo fondą.

atgal

Aktualijos

Kitas požiūris
2016-12-19

Ar tikrai spauda išnyks 2037 metų gruodžio 6 dieną, sekmadienį, 18 valandą?..

Šie metai laikraščio „Utenos diena“ kolektyvui buvo išskirtiniai. Pirmiausia, dėl to, kad pavyko tiesiogiai laimėti bent kelis regioninei žiniasklaidai skirtus konkursus. Vadinasi, mes mokame, galime ir netgi privalome varžytis. Mes galime parengti puikiai ekspertų vertinamus žurnalistinius kūrinius, be priekaištų paruošti pakankamai sudėtingus dokumentus ir viską teisingai pateikti per viešųjų pirkimų sistemas. Todėl, kai gavome pasiūlymą sudalyvauti regioninės žiniasklaidos konferencijoje Maskvoje nedvejodami sutikome. Ir žinote, mes galime ne tik paklausyti ką kalba kolegos iš Rusijos, Švedijos, Lenkijos, Belgijos, Didžiosios Britanijos, Graikijos regioninės žiniasklaidos, bet ir pasidalinti savo įžvalgomis. Taigi apie viską tik sugrįžus iš Maskvos.
 

Plačiau
© 2006, . Visos teisės saugomos.