Apie asociaciją | Valdymas | Informacija leidėjams | Aktualios nuorodos | Naujienos | Nariai | Veikla | Klausimai
Bendra informacija
Kontaktai
Struktūra
Dokumentai
 
 

Naujienos

atgalKviečiame dalyvauti konkurse „EuroMedija 2011“!

2011-02-17

           Lietuvos žurnalistų sąjunga ir Europos Komisijos atstovybė Lietuvoje pradeda kasmetinį Europos temas paveikiai atskleidžiančių žurnalistų ir tinklaraštininkų  konkursą. Paraiškas ir savo darbus apdovanojimams gali teikti visi žurnalistai ir tinklaraštininkai, nuo 2010 m kovo 16 d. iki 2011 m. kovo 14 d. skelbę medžiagas Europos ekonomikos atsigavimo, ES aktualijų, klimato kaitos ir energetikos, Lisabonos sutarties aktualumo piliečiams, Europos savanoriškos veiklos metų temomis.

         Konkurso nugalėtojus rinks Lietuvos žurnalistų sąjungos pirmininko vadovaujama vertinimo komisija, sudaryta iš Lietuvos žurnalistų sąjungos, Nacionalinės žurnalistų kūrėjų asociacijos, Nacionalinės miestų ir rajonų laikraščių leidėjų asociacijos, Regioninių televizijų asociacijos, Interneto žiniasklaidos asociacijos, Vilniaus universiteto Komunikacijos fakulteto ir Vytauto Didžiojo universiteto Viešosios komunikacijos katedros atstovų. Konkurso komisijos darbe dalyvaus stebėtojas iš Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje.
           Apdovanojimai bus įteikti trims kiekvienos iš septynių kategorijų geriausiems žurnalistams. Pirmųjų vietų laimėtojai gaus konkurso komisijos pirmininko ir Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje vadovės pasirašytus diplomus ir po vieną tinklinį kompiuterį (netbook), taip pat pelnys kelionę į Briuselį Europos Vadovų Tarybos metu 2011 m. birželio mėn. Specialios „Europos istorijų parko“ nominacijos ir komisijos nominacijos nugalėtojui bus įteikiamas specialus prizas.
              Konkurso laureatai bus viešai nominuoti finalinio iškilmingo renginio metu, kuris vyks Vilniuje 2011 m. balandžio mėn. pradžioje.

Nominavimo paraiškos anketos turi būti atsiųstos el. paštu euromedija@lzs.lt iki 2011 m. kovo 14 d. Papildoma informacija apie konkursą teikiama telefonu: 8 (5) 212 2805
Konkurso nuostatus, vertinimo kriterijus ir nominavimo anketą galima rasti Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje ir Lietuvos žurnalistų sąjungos tinklalapiuose:
http://ec.europa.eu/lietuva/news_hp/news/14022011_zurnalistu_konkursas_euromedija_lt.htm ir www.lzs.lt.

atgal

Aktualijos

Kitas požiūris
2016-12-19

Ar tikrai spauda išnyks 2037 metų gruodžio 6 dieną, sekmadienį, 18 valandą?..

Šie metai laikraščio „Utenos diena“ kolektyvui buvo išskirtiniai. Pirmiausia, dėl to, kad pavyko tiesiogiai laimėti bent kelis regioninei žiniasklaidai skirtus konkursus. Vadinasi, mes mokame, galime ir netgi privalome varžytis. Mes galime parengti puikiai ekspertų vertinamus žurnalistinius kūrinius, be priekaištų paruošti pakankamai sudėtingus dokumentus ir viską teisingai pateikti per viešųjų pirkimų sistemas. Todėl, kai gavome pasiūlymą sudalyvauti regioninės žiniasklaidos konferencijoje Maskvoje nedvejodami sutikome. Ir žinote, mes galime ne tik paklausyti ką kalba kolegos iš Rusijos, Švedijos, Lenkijos, Belgijos, Didžiosios Britanijos, Graikijos regioninės žiniasklaidos, bet ir pasidalinti savo įžvalgomis. Taigi apie viską tik sugrįžus iš Maskvos.
 

Plačiau
© 2006, . Visos teisės saugomos.