Apie asociaciją | Valdymas | Informacija leidėjams | Aktualios nuorodos | Naujienos | Nariai | Veikla | Klausimai
Bendra informacija
Kontaktai
Struktūra
Dokumentai
 
 

Naujienos

Išrinkti ir apdovanoti konkurso „EuroMedija 2011“ laimėtojai

2011-04-22

Ketvirtadienį Vilniuje pagerbti „EuroMedija 2011“ laimėtojai. Iš viso konkurse dalyvavo 60 žurnalistų, vertinimui pateikę 93 darbus. Jie varžėsi septyniose „EuroMedijos 2011“ nominacijose:  „Eurožiniaus“ (aktualijų žurnalisto),  „Eurovirtualo“ (interneto vartų žurnalisto),  „Europos regioniečio“ (regioninės žiniasklaidos žurnalisto), „Europos plunksnos“ (spaudos žurnalisto), „Europos balso“ (radijo žurnalisto), „Europos akies“ (televizijos žurnalisto) ir „Eurotinkliaus“ (tinklaraštininko).

      Konkurso „EuroMedija 2011“ vertinimo komisiją sudarė konkurso partnerių atstovai iš Lietuvos žurnalistų sąjungos, Nacionalinės žurnalistų kūrėjų asociacijos, Nacionalinės miestų ir rajonų laikraščių leidėjų asociacijos, Regioninių televizijų asociacijos, Interneto žiniasklaidos asociacijos, Vilniaus Universiteto Komunikacijos fakulteto ir Vytauto Didžiojo Universiteto Viešosios komunikacijos katedros.

      „Europos regioniečio“ nominacijoje  I vietos nugalėtoja tapo  – Rita Briedienė už darbą „Tarptautiniai pervežimai: verslas, kuriame nėra atsitiktinumų“. Laikraščio ,,Gimtasis Rokiškis” redakcija pernai parengė rašinių ciklą ,,Rokiškis – eksportuojanti Lietuva”. Viena  iš šio ciklo publikacijų ir buvo darbas ,,Tarptautiniai pervežimai: verslas, kuriame nėra atsitiktinumų” . Laureatės vardą Brėdienei pelnė publikacijos aktualumas, problematiškumas, atlikto darbo gilumas ir originalumas.
II vieta atiteko Jūratė Sobutienei už darbą „Nuo bendros politikos iki vieningos Europos“  už dalykišką, probleminį interviu su Lietuvos europarlamentarais. 
III vietos nugalėtoja „Europos regionietyje” tapo Vilija Mockuvienė už darbą „Šiuolaikiškos močiutės su anūkais žaidžia kompiuteriu“.  Šios publikacijos tema gražiai iliustravo tai, kaip ES parama gali padėti  konkrečiam kaimo žmogui.

Visų nominacijų pirmos vietos laimėtojai buvo apdovanoti Europos Komisijos atstovybės prizais – tinkliniais kompiuteriais (netbook), diplomais ir kelione į Briuselį.  Apsilankyti Briuselyje taip pat pakviesti antrųjų ir trečiųjų vietų laimėtojai.

atgal

Aktualijos

Kitas požiūris
2016-12-19

Ar tikrai spauda išnyks 2037 metų gruodžio 6 dieną, sekmadienį, 18 valandą?..

Šie metai laikraščio „Utenos diena“ kolektyvui buvo išskirtiniai. Pirmiausia, dėl to, kad pavyko tiesiogiai laimėti bent kelis regioninei žiniasklaidai skirtus konkursus. Vadinasi, mes mokame, galime ir netgi privalome varžytis. Mes galime parengti puikiai ekspertų vertinamus žurnalistinius kūrinius, be priekaištų paruošti pakankamai sudėtingus dokumentus ir viską teisingai pateikti per viešųjų pirkimų sistemas. Todėl, kai gavome pasiūlymą sudalyvauti regioninės žiniasklaidos konferencijoje Maskvoje nedvejodami sutikome. Ir žinote, mes galime ne tik paklausyti ką kalba kolegos iš Rusijos, Švedijos, Lenkijos, Belgijos, Didžiosios Britanijos, Graikijos regioninės žiniasklaidos, bet ir pasidalinti savo įžvalgomis. Taigi apie viską tik sugrįžus iš Maskvos.
 

Plačiau
© 2006, . Visos teisės saugomos.