Apie asociaciją | Valdymas | Informacija leidėjams | Aktualios nuorodos | Naujienos | Nariai | Veikla | Klausimai
Bendra informacija
Kontaktai
Struktūra
Dokumentai
 
 

Naujienos

Sveikiname!

2011-05-06

    “Homeras skamba taip naujai šį rytą, bet nėra nieko senesnio už vakarykštį laikraštį” – tikriausiai graikų mitologijos žinovas Carlos Parada nesupyks, kad šventės proga truputėlį perfrazavome jo žodžius. 
     Asociacijos narius ir visus mūsų draugus nuoširdžiai sveikiname Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dienos proga. Vykdykite ir toliau savo  nelengvą misiją, atspindėdami miesto ar rajono gyvenimo realijas, skleisdami visų laukiamas žinias, nuomonių mainus bei formuodami savo gyvenamosios aplinkos veidą. Šiais “greito gyvenimo” laikais linkime  profesinių ir kūrybinių atradimų, originalių sumanymų, įžvalgumo, objektyvumo  ir  sėkmės.
     Asociacijos valdyba

atgal

Aktualijos

Kitas požiūris
2016-12-19

Ar tikrai spauda išnyks 2037 metų gruodžio 6 dieną, sekmadienį, 18 valandą?..

Šie metai laikraščio „Utenos diena“ kolektyvui buvo išskirtiniai. Pirmiausia, dėl to, kad pavyko tiesiogiai laimėti bent kelis regioninei žiniasklaidai skirtus konkursus. Vadinasi, mes mokame, galime ir netgi privalome varžytis. Mes galime parengti puikiai ekspertų vertinamus žurnalistinius kūrinius, be priekaištų paruošti pakankamai sudėtingus dokumentus ir viską teisingai pateikti per viešųjų pirkimų sistemas. Todėl, kai gavome pasiūlymą sudalyvauti regioninės žiniasklaidos konferencijoje Maskvoje nedvejodami sutikome. Ir žinote, mes galime ne tik paklausyti ką kalba kolegos iš Rusijos, Švedijos, Lenkijos, Belgijos, Didžiosios Britanijos, Graikijos regioninės žiniasklaidos, bet ir pasidalinti savo įžvalgomis. Taigi apie viską tik sugrįžus iš Maskvos.
 

Plačiau
© 2006, . Visos teisės saugomos.