Apie asociaciją | Valdymas | Informacija leidėjams | Aktualios nuorodos | Naujienos | Nariai | Veikla | Klausimai
Bendra informacija
Kontaktai
Struktūra
Dokumentai
 
 

Naujienos

Paskelbti regioninių, rajoninių ir vietinių laikraščių SRT rėmimo fondo tikslinio finansavimo konkurso rezultatai

2009-05-20

Nacionalinės rajonų ir miestų laikraščių leidėjų asociacijos nariai dalyvavo SRT remimo fondo konkurse dalinei valstybės finansinei paramai gauti regioninių ir vietinių laikraščių sklaidos nuostoliams padengti. Šiandien skelbiami rezultatai.

Spaudos, radijo ir televizijos rėmimo fondas konkurso tvarka remia viešosios informacijos rengėjų kultūrinius ir šviečiamuosius projektus pagal 6 programas. Viena iš jų yra regioninės žiniasklaidos programa, apimanti regioninius, rajoninius ir vietinius laikraščius, žurnalus ar kitus specialius leidinius. Nacionalinės rajonų ir miestų laikraščių leidėjų asociacijos nariai dalyvavo konkurse dalinei valstybės finansinei paramai gauti regioninių ir vietinių laikraščių sklaidos nuostoliams padengti. Pagrindiniai konkurso vertinimo kriterijai buvo prenumerata, reklamos kiekis (ne daugiau 50 proc.  laikraščio apimties), laikraščio periodiškumas  ir sklaida bei apimtis spaudos lankais.
Džiaugiamės, kad iš 65 konkurso nugalėtojų 25 yra mūsų asociacijos nariai. Visą konkurso rezultatų sąrašą ir gautas lėšas galite pasitikrinti  čia

atgal

Aktualijos

Kitas požiūris
2016-12-19

Ar tikrai spauda išnyks 2037 metų gruodžio 6 dieną, sekmadienį, 18 valandą?..

Šie metai laikraščio „Utenos diena“ kolektyvui buvo išskirtiniai. Pirmiausia, dėl to, kad pavyko tiesiogiai laimėti bent kelis regioninei žiniasklaidai skirtus konkursus. Vadinasi, mes mokame, galime ir netgi privalome varžytis. Mes galime parengti puikiai ekspertų vertinamus žurnalistinius kūrinius, be priekaištų paruošti pakankamai sudėtingus dokumentus ir viską teisingai pateikti per viešųjų pirkimų sistemas. Todėl, kai gavome pasiūlymą sudalyvauti regioninės žiniasklaidos konferencijoje Maskvoje nedvejodami sutikome. Ir žinote, mes galime ne tik paklausyti ką kalba kolegos iš Rusijos, Švedijos, Lenkijos, Belgijos, Didžiosios Britanijos, Graikijos regioninės žiniasklaidos, bet ir pasidalinti savo įžvalgomis. Taigi apie viską tik sugrįžus iš Maskvos.
 

Plačiau
© 2006, . Visos teisės saugomos.