Apie asociaciją | Valdymas | Informacija leidėjams | Aktualios nuorodos | Naujienos | Nariai | Veikla | Klausimai
Bendra informacija
Kontaktai
Struktūra
Dokumentai
 
 

Naujienos

Didėjanti NRMLLA išrinko naują valdybą

2011-06-06

Penktadienį, birželio 3 d., Birštone įvyko Nacionalinės rajonų ir miestų laikraščių leidėjų asociacijos (NRMLLA) visuotinis ataskaitinis susirinkimas. Išklausytos ir patvirtintos asociacijos valdybos pirmininkės Ramutės Šimukauskaitės ir revizorės Genovaitės Kazelienės ataskaitos, buvo renkama asociacijos valdžia, priimta nauja asociacijos įstatų redakcija, diskutuota apie narių profesinius ir vadybos mokymus, svarstyti einamieji klausimai.

Pasibaigus asociacijos pirmininkės Prienų ir Birštono laikraščio „Gyvenimas“ redaktorės R. Šimukauskaitės kadencijai, vienbalsiai išrinkta nauja pirmininkė – Klaipėdos rajono laikraščio „Banga“ redaktorė Vilija Butkuvienė, kuri iki tol buvo pirmininkės pavaduotoja. Pavaduotojų pareigos valdyboje patikėtos R. Šimukauskaitei ir A. Balčiūnui, Mažeikių rajono „Santarvės“ laikraščio leidėjui. Į naują NRMLLA valdybą išrinkti dar šeši nariai, atstovausiantys įvairiems Lietuvos regionams.
 Miestų ir rajonų vietinių laikraščių leidėjai pasidžiaugė didėjančia NRMLLA įtaka sprendžiant opias ekonominės krizės ir padidintų mokesčių spaudai problemas. Naujoji asociacijos valdyba didžiausią dėmesį skirs siekiui sumažinti PVM mokestį laikraščiams bei stabdyti Lietuvos pašto laikraščių pristatymo paslaugos įkainių didinimą.
 Asociacija, kuri jungia 34 laikraščius, dar pasipildė dviem naujais nariais. Jais tapo Marijampolės apskrities laikraštis „Suvalkietis“ ir Raseinių rajono savaitraštis „Alio, reklama“.

atgal

Aktualijos

Kitas požiūris
2016-12-19

Ar tikrai spauda išnyks 2037 metų gruodžio 6 dieną, sekmadienį, 18 valandą?..

Šie metai laikraščio „Utenos diena“ kolektyvui buvo išskirtiniai. Pirmiausia, dėl to, kad pavyko tiesiogiai laimėti bent kelis regioninei žiniasklaidai skirtus konkursus. Vadinasi, mes mokame, galime ir netgi privalome varžytis. Mes galime parengti puikiai ekspertų vertinamus žurnalistinius kūrinius, be priekaištų paruošti pakankamai sudėtingus dokumentus ir viską teisingai pateikti per viešųjų pirkimų sistemas. Todėl, kai gavome pasiūlymą sudalyvauti regioninės žiniasklaidos konferencijoje Maskvoje nedvejodami sutikome. Ir žinote, mes galime ne tik paklausyti ką kalba kolegos iš Rusijos, Švedijos, Lenkijos, Belgijos, Didžiosios Britanijos, Graikijos regioninės žiniasklaidos, bet ir pasidalinti savo įžvalgomis. Taigi apie viską tik sugrįžus iš Maskvos.
 

Plačiau
© 2006, . Visos teisės saugomos.