Apie asociaciją | Valdymas | Informacija leidėjams | Aktualios nuorodos | Naujienos | Nariai | Veikla | Klausimai
Bendra informacija
Kontaktai
Struktūra
Dokumentai
 
 

Naujienos

Įvyko visuotinis asociacijos narių susirinkimas

2009-07-03

Birželio 26 dieną Vilniuje įvyko visuotinis asociacijos narių susirinkimas.

Birželio 26 dieną Vilniuje įvyko visuotinis asociacijos narių susirinkimas. Džiaugiamės, kad iš visų 34 asociacijoje esančių narių,  jame dalyvavo net dvidešimt trys leidėjai.
Susirinkimo metu apžvelgti pagrindiniai per metus nuveikti darbai: sprendžiant asociacijos reikalus pastoviai susirašinėta ir dirbta susitikimuose su valdžios atstovais, taip pat su spaudos, radijo ir televizijos rėmimo fondo specialistais, dalyvauta Lietuvos žurnalistų ir leidėjų etikos komisijos darbe. Pasidžiaugta dviejų mūsų asociacijos narių laimėjimais konkurse „Europlunksna“.
Susirinkime išrinkta nauja valdyba, kurią sudaro R.Šimukauskaitė , V.Butkuvienė, N.Simėnienė, V.Vitkauskienė,  A.Balčiūnas, D.Apanavičienė, A.Gudienė,  L. Rozga ir V.Pranevičius. Valdybos pirmininke patvirtinta Ramutė Šimukauskaitė. Susirinkime priimtas nutarimas dėl asociacijos etatinės direktoriaus pareigybės reikalingumo ir skyrimo.

atgal

Aktualijos

Kitas požiūris
2016-12-19

Ar tikrai spauda išnyks 2037 metų gruodžio 6 dieną, sekmadienį, 18 valandą?..

Šie metai laikraščio „Utenos diena“ kolektyvui buvo išskirtiniai. Pirmiausia, dėl to, kad pavyko tiesiogiai laimėti bent kelis regioninei žiniasklaidai skirtus konkursus. Vadinasi, mes mokame, galime ir netgi privalome varžytis. Mes galime parengti puikiai ekspertų vertinamus žurnalistinius kūrinius, be priekaištų paruošti pakankamai sudėtingus dokumentus ir viską teisingai pateikti per viešųjų pirkimų sistemas. Todėl, kai gavome pasiūlymą sudalyvauti regioninės žiniasklaidos konferencijoje Maskvoje nedvejodami sutikome. Ir žinote, mes galime ne tik paklausyti ką kalba kolegos iš Rusijos, Švedijos, Lenkijos, Belgijos, Didžiosios Britanijos, Graikijos regioninės žiniasklaidos, bet ir pasidalinti savo įžvalgomis. Taigi apie viską tik sugrįžus iš Maskvos.
 

Plačiau
© 2006, . Visos teisės saugomos.