Apie asociaciją | Valdymas | Informacija leidėjams | Aktualios nuorodos | Naujienos | Nariai | Veikla | Klausimai
Bendra informacija
Kontaktai
Struktūra
Dokumentai
 
 

Naujienos

Kviečiame dalyvauti konkurse „EuroMedija 2012"

2012-06-11

Lietuvos žurnalistų sąjunga ir Europos Komisijos atstovybė Lietuvoje vėl skelbia kasmetinį Europos temas paveikiai atskleidžiančių žurnalistų ir tinklaraštininkų konkursą.

Konkurso dalyviai - nacionalinės ir regioninės (miestų ir rajonų) žiniasklaidos atstovai, tinklaraštininkai, fotografai - paraiškas ir savo darbus apdovanojimams kviečiami teikti iki 2012 m. lapkričio 2 d.
Konkurso tikslas - skatinti gilią Europos Sąjungos temų analizę žiniasklaidoje, įvairiapusį jų nušvietimą ir aktualizavimą Lietuvoje siekiant, kad Lietuvos visuomenė ir suinteresuotos organizacijos būtų gerai informuotos ir aktyviai naudotųsi ES teikiamomis galimybėmis. 
Šiais metais kandidatai nominuojami penkiose kategorijose: 
- „Europos nuotrauka 2012"
- „Europos įžvalgos"
- „Europos atgarsiai"
- „Europos spalvos"
- „Regionai - tai Europa"
Konkurso laureatai bus  apdovanojami renginyje, kurį organizuoja Europos Komisijos atstovybė Lietuvoje bendradarbiaudama su kitais konkurso partneriais. Konkurso pirmųjų, antrųjų ir trečiųjų vietų nugalėtojams įteikiami diplomai su konkurso komisijos pirmininko ir Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje vadovo parašais.
Konkurso laureatai bus paskelbti finalinio iškilmingo renginio metu, kuris vyks Vilniuje 2012 m. gruodžio 6 d. 
Konkurso nuostatus rasite paspaudę nuorodą. http://www.lzs.lt/lt/konkursai/euromedija-_2010.html

atgal

Aktualijos

Kitas požiūris
2016-12-19

Ar tikrai spauda išnyks 2037 metų gruodžio 6 dieną, sekmadienį, 18 valandą?..

Šie metai laikraščio „Utenos diena“ kolektyvui buvo išskirtiniai. Pirmiausia, dėl to, kad pavyko tiesiogiai laimėti bent kelis regioninei žiniasklaidai skirtus konkursus. Vadinasi, mes mokame, galime ir netgi privalome varžytis. Mes galime parengti puikiai ekspertų vertinamus žurnalistinius kūrinius, be priekaištų paruošti pakankamai sudėtingus dokumentus ir viską teisingai pateikti per viešųjų pirkimų sistemas. Todėl, kai gavome pasiūlymą sudalyvauti regioninės žiniasklaidos konferencijoje Maskvoje nedvejodami sutikome. Ir žinote, mes galime ne tik paklausyti ką kalba kolegos iš Rusijos, Švedijos, Lenkijos, Belgijos, Didžiosios Britanijos, Graikijos regioninės žiniasklaidos, bet ir pasidalinti savo įžvalgomis. Taigi apie viską tik sugrįžus iš Maskvos.
 

Plačiau
© 2006, . Visos teisės saugomos.