Apie asociaciją | Valdymas | Informacija leidėjams | Aktualios nuorodos | Naujienos | Nariai | Veikla | Klausimai
Bendra informacija
Kontaktai
Struktūra
Dokumentai
 
 

Naujienos

Prezidentė susitiko su leidėjais

2012-06-18

   Penktadienio rytą iš visų šalies regionų leidėjai ir žurnalistai skubėjo į Vilnių, į prezidentūrą, kur įvyko prezidentės Dalios Grybauskaitės susitikimas su šalies regioninės žiniasklaidos atstovais. Susitikime dalyvavo mūsų asociacijos nariai: Kėdainių raj. laikraščio „Rinkos aikštė“ redaktorė Vitalija Surgautienė, Mažeikių raj. laikraščio „Santarvė“ leidėjas Alvydas Balčiūnas, Kretingos raj. laikraščio „Pajūrio naujienos“ leidėja Vitalija Vitkauskienė, Rokiškio raj. laikraščio „Gimtasis Rokiškis“ leidėja Sigita Kilkuvienė, Vilkaviškio krašto laikraščio „Santaka“ redaktorė Dangyra Apanavičienė , Elektrėnų raj. laikraščio „Elektrėnų kronika“ administracijos vadovė – redaktorė Julija Kirkilienė, Ukmergės raj. laikraščio „Gimtoji žemė“ vyriausioji redaktorė Genovaitė Kazielienė, Kaišiadorių raj. laikraščio „Atspindžiai“ redaktorėVirginija  Šimkūnienė, Utenos raj. laikraščio „Utenos diena“ redaktorius Vytautas Ridikas ir asociacijos direktorė Rasa Navickienė.  

    Su žiniasklaidos atstovais prezidentė kalbėjosi apie aktualius, visiems Lietuvos žmonėms rūpimus dalykus. Buvo aptarta situacija Europos Sąjungoje bei ekonominės ir finansinės mūsų šalies problemos, ypač daug dėmesio skirta kovai su korupcija, teismų darbui, socialinėms problemoms, bankų situacijai.
Prezidentė su žurnalistais kalbėjosi ir apie tai, kad dabar artėja rimtas politinis sezonas – rinkimai į Seimą. Žurnalistai žadėjo savo publikacijomis siekti, kad šį kartą politikai eitų į rinkimus ne vien dalindami pažadus, bet pateiktų rinkėjams savo programas ir konkrečius paaiškinimus, kaip rengiasi įvykdyti tuos pažadus, ir iš kur tam reikalui gaus lėšų. Ne tik politikams, bet ir rinkėjams šie Seimo rinkimai taip pat bus rimtas pilietiškumo egzaminas. Nuo žiniasklaidos daug priklauso, kaip Lietuvos žmonės išlaikys šį egzaminą, ateidami į rinkimus ir balsuodami.
Prezidentė išklausė regioninės žiniasklaidos atstovų pastabas ir atsakė į gausius jų klausimus.
NRMLLA inf.
Prezidentūros nuotr.
atgal

Aktualijos

KONKURSO „EUROPOS SĄJUNGOS INVESTICIJŲ EFEKTYVUMAS LIETUVOS EKONOMIKAI IR VISUOMENEI“
2017-12-05

 Kviečiame asociacijos narius dalyvauti konkurse.

Plačiau
© 2006, . Visos teisės saugomos.